Akademia Trenerów Biznesu Kontrakt – X edycja

09 kwietnia ruszyła X edycja Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt. Jesteśmy z Wami od 2008 roku, czyli to już 9 lat wspólnego rozwoju trenerskiego. Warsztaty będą trwały do jesieni 2016. Kilka słów przypomnienia o naszej Szkole.    I etap naszej szkoły PSTB dedykowany jest trenerom, którzy chcą rozwinąć i usystematyzować swoje umiejętności. Uczestnicy wiedzą już, na czym polega praca trenera z grupą i mają za sobą swoje pierwsze praktyczne doświadczenia w tym zakresie. Warsztaty dotyczą pracy z grupą w zakresie umiejętności prowadzenia aktywnego warsztatu metodą psychodramy i metodą akademicką, dlatego zaprosiliśmy trenerów, którzy prowadzą zajęcia z komunikacji w biznesie, zarządzania ludźmi, sprzedaży i obsługi klienta oraz wszystkich innych tematów związanych z kontaktami międzyludzkimi w środowisku biznesowym. Uczestnictwo w PSTB wiąże się z aktywnym udziałem i zaangażowaniem we własny rozwój w roli trenera. Stworzyła się grupa trenerów, którzy są gotowi do wychodzenia poza własną strefę komfortu. Już podczas pierwszych warsztatów trenowaliśmy przyjmowanie informacji zwrotnych a zatem były ćwiczenia na „forum” i praca metodą psychodramy. Wszystko po to, aby zwiększyć samoświadomość i doskonalić umiejętności warsztatowej pracy z grupą. Przed nami sesja majowa, na której przećwiczymy metody badania potrzeb szkoleniowych i efektywności szkoleń. Do zobaczenia. Robert Zych i Tomasz Główka z Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt. Zapraszamy na nasz FanPage  

PSYCHOLOGIA SZEFA II: SZEF W ROLI COACHA

Program ten skierowany jest do szefów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności prowadzenia rozwoju podwładnych poprzez coaching.

795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail