Jak zarządzać zespołem sprzedaż? „LIDER SPRZEDAŻY” w księgarniach już od 16 lutego

Jak skutecznie zarządzać zespołem handlowców? Jak motywować pracowników skupionych na sobie, jak wspierać handlowców w trudnych momentach życiowych, jak egzekwować realizację celów, kiedy wydawać stanowcze polecenia a kiedy konsultować się z zespołem? Te i dziesiątki innych dylematów towarzyszą szefom sprzedaży w codziennej pracy. Szefowie sprzedaży podlegają nieustannej presji ze strony przełożonych oczekujących dobry rezultatów sprzedaży ale również ze strony własnych zespołów. Robert Zych, autor Genu Sprzedawcy, trener od 20 lat szkolący zespoły handlowe oraz współwłaściciel i dyrektor zarządzający Kontrakt OSH odpowiada na powyższe pytania (i wiele innych typowych bolączek szefów) w nowym poradniku „Lider Sprzedaży” „Lider Sprzedaży” to książka oparta na 20 latach doświadczeń i obserwacji trenerskich, doskonale dopasowana do polskich realiów rynkowych i charakterystyki polskich zespołów handlowych. Autor wzbogaca treści poradnikowe szeregiem anegdot, które nie tylko dodają książce rytmu, ale pomagają lepiej zrozumieć i  zapamiętać prezentowane zasady. Książka ukaże się w księgarniach już 16 lutego. Zainteresowanych zamówieniem książki już teraz prosimy o kontakt z Magadaleną Trembińską: magdalena.trembinska@kontraktosh.pl + 48 668 636 463

AIDDA System aktywnej sprzedaży

AIDDA System Aktywnej Sprzedaży (online)

System Aktywnej Sprzedaży to program rozwojowy dla sił sprzedaży - osób, które mają za zadanie aktywnie poszukiwać nowych klientów. Szkolenie jest oparte o model AIDDA®.
Celem szkolenia jest: zwiększenie efektywności sprzedażowej poprzez wzmocnienie umiejętności aktywnej sprzedaży produktów i usług.

Na to szkolenie można uzyskać dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO).

22 843 90 70
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail