Jak zarządzać zespołem sprzedaż? „LIDER SPRZEDAŻY” w księgarniach już od 16 lutego

Jak skutecznie zarządzać zespołem handlowców? Jak motywować pracowników skupionych na sobie, jak wspierać handlowców w trudnych momentach życiowych, jak egzekwować realizację celów, kiedy wydawać stanowcze polecenia a kiedy konsultować się z zespołem? Te i dziesiątki innych dylematów towarzyszą szefom sprzedaży w codziennej pracy. Szefowie sprzedaży podlegają nieustannej presji ze strony przełożonych oczekujących dobry rezultatów sprzedaży ale również ze strony własnych zespołów. Robert Zych, autor Genu Sprzedawcy, trener od 20 lat szkolący zespoły handlowe oraz współwłaściciel i dyrektor zarządzający Kontrakt OSH odpowiada na powyższe pytania (i wiele innych typowych bolączek szefów) w nowym poradniku „Lider Sprzedaży” „Lider Sprzedaży” to książka oparta na 20 latach doświadczeń i obserwacji trenerskich, doskonale dopasowana do polskich realiów rynkowych i charakterystyki polskich zespołów handlowych. Autor wzbogaca treści poradnikowe szeregiem anegdot, które nie tylko dodają książce rytmu, ale pomagają lepiej zrozumieć i  zapamiętać prezentowane zasady. Książka ukaże się w księgarniach już 16 lutego. Zainteresowanych zamówieniem książki już teraz prosimy o kontakt z Magadaleną Trembińską: magdalena.trembinska@kontraktosh.pl + 48 668 636 463

Sprzedaż rozwiązań – sprzedawaj jak challenger

To program rozwojowy skierowany do sprzedawców , którzy chcą podnieść swoje umiejętności sprzedażowe poprzez ich rozwój: słuchania, pytania oraz klaryfikacji.
Celem szkolenia jest: wzmocnienie pewności i kompetencji u Key Account Menagerów (że są Konsultantami biznesowymi dla swoich kluczowych klientów poprzez sprzedaż rozwiązań), wypozycjonowanie KAM-ów jako Konsultantów biznesowych (poprzez przedstawienie dodanych wartości i budowanie zaufania w relacji z klientami), przypomnienie dla KAM-ów oraz praktyka w przećwiczeniu nawyków i najlepszych praktyk sprzedaży rozwiązań w relacji z kluczowymi klientami.

795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail