Międzynarodowy Tydzień Coachingu 2016 (16-22 maja 2016)

Międzynarodowy Tydzień Coachingu to doroczne, globalne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowane na całym świecie. Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach poczynionych w procesie coachingu. Organizatorem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Poland. Celem ICF Poland jest wspieranie rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global. W tym roku, w Warszawie coaching week odbędzie się w salach Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki . Zapraszamy na wykład Roberta Zycha który odbędzie się 17.05 o godz. 17:00-18:30 / Sala 1021 Temat wykładu: Szef w roli coacha. Jak korzystać z coachingu narzędziowego w pracy szefa zespołu? Więcej informacji o samym wydarzeniu i wykładach znajdziesz tutaj jeżeli chcesz zapisać się na wykład zapraszamy do rejestracji ZAPRASZAMY!

szef w relacji z dynamicznym zespołem

Lider w relacji z dynamicznym zespołem – Annapurna Game (stacjonarnie/online)

Celem szkolenia jest rozwój umiejętności liderskich prowadzenia zespołu, tak aby dynamicznie rósł i rozwijał się osiągając zadania i cele.
Podczas warsztatów odbywa się praca indywidualna i grupowa nad studiami przypadków – analiza konkretnych sytuacji angażowania zespołu w różnych fazach jego rozwoju.
W pierwszym dniu warsztatu uczestnicy śledzą losy prawdziwego zespołu i prawdziwego lidera, który w 1978 roku poprowadził pierwszą historyczną wyprawę wysokogórską na 8 tysięcznik.
W trakcie tego projektu zespół i lider przeszedł wielokrotnie proces grupowy i doświadczył również zachowań destrukcyjnych. Nauczysz się posługiwać modelem procesu grupowego.
Będziesz wiedział jak oceniać fazę rozwoju zespołu i dostosowywać efektywnie sposób podjęcia działań, aby zmotywować zespół.

Na to szkolenie możesz uzyskać dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO)

795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail