„PSYCHOLOGIA SZEFA. SZEF TO ZAWÓD” NA LIŚCIE NAJWAŻNIEJSZYCH KSIĄŻEK HR

Firma Effect Factor przygotowała ranking 50 książek, które miały największy wpływ na rozwój zawodowy menedżerów HR. Zestawienie powstało na podstawie opinii 50 liderów HR pracujących zarówno w dużych korporacjach jak i w średnich firmach. Menagerowie Ci wskazywali 3 do 5 tytułów książek, które miały największy wpływ na ich rozwój zawodowy. Na powstałej liście „Psychologia szefa. Szef to zawód” autorstwa Wojciecha Hamana i Jerzego Guta zajęła zaszczytne 5 miejsce i jest pierwszą polskojęzyczną pozycją na tej liście. „Psychologia szefa. Szef to zawód” to jedna z najważniejszych i najstarszych pozycji książkowych wydanych przez Kontrakt OSH. Autorzy w prosty, praktyczny sposób uczą kolejne pokolenia managerów jak radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Szef w roli coacha – szkolenie otwarte stacjonarne

Warsztat ten przeznaczony jest dla menadżerów (i nie tylko), którzy chcą uczyć innych, nowych umiejętności zawodowych. Zajęcia koncentrują się na poznaniu i trenowaniu metody "coachingu on the job" jako sposobu motywowania podwładnych oraz uczenia ich nowych umiejętności. Warsztat prowadzony jest przez współautora książki "Szef w roli coacha" - Wojciecha Badurę.

Na to szkolenie można uzyskać dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO).

795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail