Powrót do listy szkoleń

Szkolenie: PSTB – Etap I

ETAP I

 • I Etap naszej szkoły trenerów PSTB dedykowany jest tym trenerom, którzy dopiero zaczynają pracę w tym zawodzie. Dla efektywnej pracy warsztatowej w grupie, potrzebujemy jednak, aby uczestnicy wiedzieli już, na czym polega praca trenera z grupą i mieli swoje praktyczne doświadczenia w tym zakresie. Dlatego oczekujemy minimum 50 godzin przepracowanych na sali szkoleniowej.
 • Jeśli masz większe doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, ale chcesz poznać metodę Kontrakt OSH, to ta szkoła jest również dla Ciebie.
 • Warsztaty dotyczą pracy z grupą w zakresie umiejętności miękkich, dlatego zapraszamy trenerów, którzy podczas prowadzonych przez siebie zajęć nie tylko przekazują wiedzę, ale także uczą praktycznych umiejętności. Jeśli prowadzisz warsztaty z komunikacji w biznesie, zarządzania ludźmi, sprzedaży i obsługi klienta oraz wszystkich innych tematów związanych z kontaktami międzyludzkimi w środowisku biznesowym, to ta szkoła jest właśnie dla Ciebie.
 • Uczestnictwo w PSTB wiąże się z aktywnym udziałem i zaangażowaniem we własny rozwój w roli trenera. Jeśli jesteś gotowa/ gotów do wychodzenia poza własną strefę komfortu i przyjmowania informacji zwrotnych, a Twoim celem jest zwiększenie samoświadomości i doskonalenie umiejętności warsztatowej pracy z grupą – zapraszamy Cię do nas. Stwarzamy przyjazną atmosferę i zapewniamy życzliwe towarzyszenie w rozwoju.

Korzyści, czyli co będziesz wiedział, rozumiał, potrafił po ukończeniu I Etapu PSTB

 • Będziesz rozumiał rolę i zadania trenera biznesu, znał mechanizmy uczenia się osób dorosłych i potrafił praktycznie stosować się do zasad andragogiki.
 • Będziesz potrafił zbadać potrzeby szkoleniowe, określić cele szkolenia i zaplanować warsztaty odpowiadające na te potrzeby. Napiszesz konspekt własnego szkolenia i zaplanujesz proces ewaluacji.
 • Poznasz metody prowadzenia warsztatów, będziesz potrafił świadomie dopasować metody do celu i tematu szkolenia.
 • Poznasz zasady przekazywania wiedzy metodą mini wykładu i przeprowadzisz swój mini wykład jako element przygotowanego przez siebie szkolenia.
 • Poznasz metodę akademicką i diagnostyczną, praktycznie zastosujesz każdą z nich we fragmencie przygotowanego przez siebie szkolenia.
 • Zrozumiesz dynamikę rozwoju grupy i w praktyczny sposób nauczysz się rozpoznawać fazy rozwoju grupy. Będziesz potrafił wykorzystać energię grupy, zamiast z nią walczyć. Wypróbujesz praktyczne sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami wynikającymi z procesu grupowego. dzięki temu będziesz płacił mniejsze koszty emocjonalne i czxerpał więcej radości i satysfakcji z pracy trenera
 • Otrzymasz dużo informacji zwrotnych od trenerów i od grupy.

Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz uzyskać więcej informacji wypełnij formularz lub zadzwoń.

Trener prowadzący: Tomasz Główka tel. 502-500-524,  glowka@kontraktosh.pl

Jesteś zainteresowany szkoleniem?


Zgoda na otrzymywanie informacji (?)
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (?)

Zobacz również

22 843 90 70
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail