Powrót do listy szkoleń

Szkolenie: PSTB – Etap II

II ETAP  

  • II Etap naszej szkoły trenerów PSTB dedykowany jest wyłącznie trenerom, którzy ukończyli jedną z naszych szkół trenerskich: PSTB, STICK, ATB lub prowadzone przez nas zamknięte szkoły trenerów wewnętrznych dla naszych klientów. Elitarność II Etapu wynika z tego, że chcemy potraktować metodę prowadzenia warsztatów Kontrakt OSH (metoda akademicką i diagnostyczną) jako bazę do dalszego rozwoju w zawodzie trenera. Szczególny nacisk położymy na praktyczne radzenie sobie w indywidualnych trudnych sytuacjach.
  • Niezależnie od tego, ile warsztatów przeprowadziłeś od ukończenia naszej szkoły trenerów – jeśli chcesz nadal doskonalić się w roli trenera biznesu – II Etap PSTB jest dla Ciebie!

Korzyści z uczestnictwa w tym etapie PSTB

  • Poznasz głębiej własne możliwości i sposoby pracy z głosem.
  • Zrozumiesz, co to dla Ciebie znaczy trudny uczestnik szkolenia i praktycznie poradzisz sobie z wybranymi przez Ciebie sytuacjami.
  • Przetrenujesz różne metody radzenia sobie z destrukcyjnymi objawami każdej z faz procesu grupowego. Szczególnie popracujesz nad tą fazą, której najbardziej nie lubisz, aby być przygotowanym na najtrudniejsze dla siebie sytuacje.
  • Otrzymasz bardzo dużo informacji zwrotnych od trenerów i od współuczestników. Będziesz miał okazję doskonalić posługiwanie się informacją zwrotną wobec swoich kolegów z grupy, pracujących nad swoimi indywidualnymi trudnościami.
  • Będziesz mógł skorzystać z opcji jednodniowego coachingu narzędziowego na prowadzonym przez Ciebie szkoleniu.
  • Nabierzesz dystansu do Twoich trudnych sytuacji na warsztatach, rozumiejąc, że szukanie nowych pomysłów na poradzenie sobie z nimi jest najlepszą drogą do indywidualnego rozwoju w zawodzie trenera biznesu.

Jesteś zainteresowany szkoleniem?


Zgoda na otrzymywanie informacji (?)
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (?)

Zobacz również

22 843 90 70
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail