Trenerzy biznesu

ROBERT ZYCHDyrektor Zarządzający
+48 668 636 463

Współwłaściciel zarządzający, szef, trener, coach

Od 1986 roku do 1993 handlowiec współpracujący z polskimi małymi firmami rodzinnymi. Do 1997 roku handlowiec i menedżer w globalnej korporacji. Od 1997 roku twórca i współwłaściciel Ośrodka Szkolenia Handlowców (OSH), który w 2002 roku połączył się z firmą Kontrakt w Grupę Szkoleniową Kontrakt -OSH. Odpowiedzialny za zarządzanie tą spółką. Współzałożyciel Polskiej Szkoły Coachingu Kontrakt i Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt. Autor książek dla liderów i handlowców: „Gen Sprzedawcy”, „Lider Sprzedaży”, współautor książki dla szefów i coachów „Szef w roli Coacha".

Od 1997 roku zajmuję się prowadzeniem projektów szkoleniowych, nastawionych na osiągnięcie wyników i budowanie zaangażowania w organizacjach. Specjalizuję się w projektach dla liderów, szefów oraz aktywnej sprzedaży. Pracuję zgodnie z wartościami Kontrakt – OSH, jestem skoncentrowany na osiąganiu efektów, tworzę warunki do rozwoju moich klientów i współpracowników. Pracuję w oparciu o metodologię Insight Discovery. Jestem coachem supervisorem Polskiej Izby Coachingu.

+48 668 636 463

Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu umiejętności menadżerskich i sprzedażowych oraz projektach coachingowych.

Specjalizuje się w szkoleniach z obsługi klienta, zajęciach handlowych, szefowskich, wdrażaniu procesu coachingu w organizacjach, sztuce prezentacji.

TOMASZ GŁÓWKATrener, coach
502 500 224

Od 1998 roku związany z branżą finansową. Pracował dla banków, firm ubezpieczeniowych oraz consumer finance, jest praktykiem sprzedaży i zarządzania. Ma doświadczeniE w zarządzaniu różnymi zespołami, kilkuosobowymi – oddział, jak i większymi, kilkusetosobowymi – na poziomie makro-regionu. Pracował również jako trener wewnętrzny, rozwijając umiejętności doradców i managerów. Od 2008 związany z grupą szkoleniową Kontrakt OSH.

502 500 224

Trenerka, coach, konsultantka

Doświadczenie zdobywała w Super Expressie (Sprzedawca w dziale ogłoszeń), Coca-Cola (Merchandiser, Specjalista ds. Rynku Młodzieżowego), Trade Press (Asystent Dyrektora Handlowego). Od 2000 roku z Grupą Kontrakt OSH.

Specjalizuje się w szkoleniach z obsługi klientów, negocjacji handlowych, technik sprzedaży, merchandisingu oraz wdrażania procesu coachingu w organizacjach.

Od 2010 razem z Zofią Skrzeczyńską szkoli trenerów biznesu w ramach Akademii Trenerów Biznesu.

Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu umiejętności sprzedażowych i menedżerskich, obsługi klienta (również przez telefon) oraz coaching handlowy i szefowski. Ponadto działa jako mediator i trener w aspekcie radzenia sobie w konfliktach.

Prowadzę szkolenia z zakresu procesu sprzedaży, aktywnego pozyskiwania rynku, zarządzania i kierowania zespołem oraz efektywnej komunikacji.

Anatol ZielnikTrener - Partner

Trener biznesu, jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończyłem Szkołę Trenerów Biznesu MATRIK w Krakowie.

KATARZYNA ŁUKOWSKADoktor nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii, pedagog, trener

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu psychologii emocji, psychologii zarządzania i psychologii sprzedaży. Prowadzi indywidualny coaching dla kadry kierowniczej.

Trener odpowiedzialny za prowadzenie projektów anglojęzycznych

ADAM DZIEDZICTrener, coach narzędziowy

Specjalizuje się w szkoleniach handlowych, szefowskich i coachingowych (narzędziowych) z zakresów handlowania oraz windykacji. Prowadzi coaching narzędziowy: handlowy i windykacyjny.

Prowadzi warsztaty z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, coachingu, rozwiązywania konfliktów i asertywności.

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu doskonalenia komunikacji, budowania zespołów, kompetencji menadżerskich, zarządzania zasobami ludzkimi, oceny pracy oraz rozwoju kompetencji sprzedawców, asertywności, rozwiązywania konfliktów i negocjacji, zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem i profilaktyki wypalenia zawodowego.
Współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu jako wykładowca w zakresie „Badań marketingowych i prognozowania sprzedaży” w ramach Studiów Podyplomowych Strategie Sprzedaży.

Założyciele

WOJCIECH HAMANWspółwłaściciel, szef, trener, coach

Od 1984 roku terapeuta i trener psychologiczny,
Od 1991 roku współwłaściciel firmy Kontrakt, przeprowadził ponad tysiąc warsztatów szkoleniowych.
Współautor kultowego podręcznika "Psychologia szefa. Szef to zawód"

JERZY GUTWspółwłaściciel, szef, trener, coach

Do 1991 roku zbierał różne doświadczenia zawodowe, głównie praca z ludźmi: szpital psychiatryczny, detoks dla narkomanów, sanatorium dla dzieci z porażeniem mózgowym, kombinat budowlany, Laboratorium Psychoedukacji. Od 1991 roku prowadzenie ze wspólnikami firmy szkoleniowej. Przeprowadził ponad tysiąc warsztatów szkoleniowych.

Specjalizuje się w szkoleniach i coachingu dla wyższej i najwyższej kadry kierowniczej, pomoc przy rozwiązywaniu konfliktów i problemów wewnątrz firm, coaching handlowy i szefowski oraz coaching indywidualny dla menedżerów, pisanie książek i materiałów.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 
22 843 90 70
kontraktosh@kontraktosh.pl