ADAM STANISZEWSKITrener

Doświadczenie:
Trener, wykładowca akademicki i praktyk sprzedaży ubezpieczeń. Z wykształcenia humanista z tytułem doktora. Zawsze interesowała mnie Skandynawia. Tamtejsza kultura, historia i styl życia ukierunkowały moje wykształcenie. Prowadząc badania i pracując ze studentami w Polsce i w Szwecji mogłem poznać uroki Skandynawii i rozwijać swoją pasję. Napisałem książkę, poznałem ciekawych ludzi, zawarłem przyjaźnie. To jednak nie praca na uczelni była moim pomysłem na życie. Myślałem długo o własnym biznesie i tak znalazłem się w ubezpieczeniach. Założyłem własną działalność gospodarczą, przeszedłem na system prowizyjny i rozpocząłem budowę bazy klientów. Sprzedawałem ubezpieczenia życiowe i majątkowe oraz wdrażałem nowych agentów ubezpieczeniowych. W tym czasie osobiście doświadczyłem wszystkich mechanizmów akwizycji. Nauczyłem się jak ważna jest determinacja i konsekwencja w działaniu, motywacja oraz umiejętność zarządzania czasem. To właśnie praktyczna wiedza, związana z procesem sprzedaży, kontaktem z klientem czy rekrutacją oraz doświadczenie dydaktyczne wprowadziły mnie na salę szkoleniową. I tak już zostało do dzisiaj. Nie zrezygnowałem jednak ze sprzedaży i obsługi klienta, wciąż jestem blisko biznesu, który pozostał w rodzinie. Aktywnie sprzedaję również programy szkoleniowe. To praktyka sprzedażowa inspiruje mnie jako trenera.

Specjalizacja:
Szkolenia z zakresu procesu sprzedaży, aktywnego pozyskiwania rynku, zarządzania i kierowania zespołem oraz efektywnej komunikacji.

Sukcesy:
Jest żona, są dzieci, napisałem artykuły i książki, ale przede wszystkim poznałem wielu ciekawych ludzi. Myślę, że mądrze zainwestowałem…

W wolnym czasie:
Sport – piłka nożna na boisku i przed telewizorem, bieganie – tak dla zdrowia.

795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail