WOJCIECH BADURATrener, konsultant

WOJCIECH BADURA

Trener, konsultant

Doświadczenia:

Pierwsze doświadczenia zawodowe związane są z dorywczą sprzedażą  różnych produktów prowadzoną we własnym zakresie na swój rachunek jako źródło utrzymania umożliwiające pomyślne zakończenie studiów.

Kolejnym, już bardziej oficjalnym, etapem była praca w strukturach korporacyjnych jako sprzedawca oraz w następstwie awansów wewnętrznych jako menedżer. Sześć lat spędzonych w międzynarodowej korporacji pozwoliło poszerzyć horyzonty w zakresie rozumienia i funkcjonowania w relacji klient –firma, klient –sprzedawca ale również menedżer-pracownik i menedżer-zespól. Pewnym wyłomem  na tej drodze rozwoju zawodowego był ponad roczny epizod w pracy czysto kreatywnej w agencji reklamowej przy tworzeniu przekazów reklamowych. Praca w agencji zaowocowała kolejnymi  doświadczeniami i obserwacjami w zakresie metod budowania długotrwałych relacji z klientami.

Następne lata to czas pracy poświęcony na kontynuację doświadczeń sprzedażowych w mniejszej firmie, a potem zarządzanie całym przedsiębiorstwem prywatnym z branży poligraficznej. Ten czas przyniósł kolejne doświadczenia poprzez konfrontację zdobytej na studiach wiedzy menedżerskiej z rzeczywistością zarządzania ludźmi w polskich realiach.

Po latach spędzonych w strukturach sprzedażowych oraz jako menedżer nastąpił moment na podsumowanie swojej drogi życiowej i dalszego jej kierunku. Zbiegło się to w czasie z propozycją pracy w charakterze trenera przy prowadzeniu szkoleń z zakresu doskonalenia umiejętności sprzedażowych i menedżerskich. Propozycja została przyjęta i trwa do dzisiaj. Ponad dwadzieścia lat pracy trenerskiej i setki przeszkolonych osób w połączeniu z wcześniejszymi doświadczeniami dało też materiał do napisania książki z zakresu współpracy menedżera z pracownikami pt Szef w roli coacha, której to książki mam przyjemność być współautorem.

Doświadczenie w świadczeniu usług szkoleniowych i coachingowych

Mam na koncie przeprowadzone około 700 warsztatów co daje w sumie ponad 10 000 godzin szkoleniowych spędzonych na Sali szkoleniowej podczas pracy dla grup pracowników i menedżerów różnych branż. Szkoleń zarówno z zakresu używania konkretnych narzędzi jak i spotkań bardziej nakierowanych na usprawnienie współpracy w danym gronie lub inspirację uczestników i skłonienie do autorefleksji czy też refleksji grupowej. Do tego można doliczyć około 100 projektów indywidualnej pracy coachingowej jeden na jeden, zarówno w procesie coaching on the job jak i coachingu rozwojowego.

Obszar specjalizacji

• pomoc w zakresie szukania porozumienia w sytuacjach konfliktowych w pracy pomiędzy współpracownikami,
• prowadzenie szkoleń warsztatowych z zakresu budowania efektywnych relacji miedzy ludźmi,
• prowadzenie szkoleń inspiracyjnych,
• wspieranie osób w realizacji ich celów zawodowych poprzez pracę coachingową

Sukcesy:
Moja praca.

W wolnym czasie:
Góry!

795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail