KONTRAKT OSH
Grupa Szkoleniowa

KONTRAKT OSH – PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU SZKOLEŃ DLA MENEDŻERÓW, LIDERÓW I SZKOLEŃ DLA HANDLOWCÓW

Od 1991 roku skutecznie wspieramy liderów, managerów i handlowców w drodze do sukcesu. O naszej skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów i 2 miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych w Polsce w 2014r.

Programy idealnie dopasowane do rzeczywistości
Uczymy jak wykorzystując najlepsze światowe wzorce osiągać sukces w Polsce.
Bazujemy na autorskich programach opartych na międzynarodowych standardach dopasowanych do polskich realiów. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami akademickimi na świecie, czerpiemy z międzynarodowych wzorców adaptując je do polskiej mentalności i polskich realiów rynkowych.
Stale doskonalimy i poszerzamy nasze programy, uwzględniając zmiany na rynku, nowe pokolenia pracowników, zmieniające się wzorce zachowań w firmach i wśród klientów.

Trening + wykład = umiejętność
W pracy z klientami stawiamy na podejście praktyczne, warsztatowe. Wierzymy, że skuteczne nabycie umiejętności wymaga treningu. Dlatego łączymy elementy wykładowe z praktycznym treningiem. Często realizujemy treningi „w terenie” – towarzysząc klientom w ich codziennych zadaniach.

Praktyczna treść, w atrakcyjnej formie
Aktywnie rozwijamy interaktywne programy i narzędzia, które pozwalają uczestnikom naszych szkoleń na naukę i rozwój w atrakcyjnej, nowoczesnej formie. W naszych programach sięgamy po rozwiązania cyfrowe, gry interaktywne czy grywalizację.

U nas uczą praktycy
Nasi trenerzy są doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach. Nasze programy wielokrotnie sprawdzili w praktyce i nie tylko są pewni ich skuteczności, ale również znają wszelkie możliwe konsekwencje ich zastosowania. Dzięki temu są w stanie sprawnie przekazać wiedzę i odpowiedzieć na dylematy i trudności uczestników szkoleń. Dodatkowo, stały coaching trenerski całego zespołu pozwala na nieustający rozwój kompetencji trenerów.

W 2016 podpisaliśmy deklarację przyjęcia i stosowania zasad standardu usług szkoleniowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

W lutym 2018r otrzymaliśmy Certyfikat ISO 9001:2015, który jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług szkoleniowych i doradczych oraz potwierdzeniem, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby oferować usługi na najwyższym poziomie.

Polityka Jakości

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową  w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0
Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Nasze szkolenia i programy

795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail