TOMASZ GŁÓWKATrener, coach
TOMASZ GŁÓWKATrener, coach

Doświadczenia:
Od 1998 roku związany z branżą finansową. Pracowałem dla banków,  firm ubezpieczeniowych oraz consumer finance,  jestem praktykiem sprzedaży i zarządzania. Mam doświadczenia w zarządzaniu różnymi zespołami,  kilkuosobowymi – oddział, jak i większymi, – na poziomie makro-regionu. Kierowałem osobami zarówno zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę (kanał własny) , jak i osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą (kanał zewnętrzny). Pracowałem również jako trener wewnętrzny, rozwijając umiejętności doradców i managerów. Od 2007 związany z grupą szkoleniową  Kontrakt OSH.

Specjalizacja:
Od 2007 roku związany jestem z Kontrakt Osh. Specjalizuję się w projektach wdrożeniowych i szkoleniowych dla działów handlowych, kadry managerskiej oraz trenerów wewnętrznych , pomagam przy rozwiązywaniu konfliktów i problemów wewnątrz firm. Zajmuję się indywidualnym rozwojem podopiecznych, prowadząc zarówno coachingi jak i sesje mentorskie dla średniej i wyższej kadry menadżerskiej. Pracuję jako supervisor dla coachów oraz trenerów. Prowadzę warsztaty w Polskiej Szkole Trenerów Biznesu oraz Polskiej Szkole Coachingu, ucząc w nich tych  ciekawych zawodów.

Sukcesy:
Jestem „budowniczym”, jestem ambitny i lubię wyzwania. W firmach w których pracowałem, budowałem każdą jednostkę od podstaw. Cieszę się że moja praca była doceniana i zespoły którymi zarządzałem były wyróżniane za wyniki. Mam wielką satysfakcję, że przyłożyłem rękę do wdrożenia wielu projektów szkoleniowych, w różnych firmach. Mam ogromna przyjemność realizowania siebie, w pracy którą lubię.

Certyfikaty:
Certyfikat ICF ACC
Certyfikat Coaching Narzędziowy
Certyfikat Coach supervisor
Certyfikat Kontrakt OSH

W wolnym czasie:
Moją pasją są góry, szczególnie zimą. Lubię spędzać wtedy wolny czas na nartach.

 

22 843 90 70
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail