Szkolenia dla menedżerów

Szkolenia dla menedżerów

Do kogo adresowane są nasze szkolenia?

Nasze szkolenia są właśnie dla Ciebie jeśli chcesz zbudować w swojej firmie samodzielny i odpowiedzialny zespół ludzi, a także jeśli chcesz przekazywać im swoje umiejętności oraz wiedzę. Dzięki prowadzonym przez nas szkoleniom  nauczysz się m.in.:

  • podejmować trafne decyzje,
  • dostosowywać styl przywódczy do sytuacji,
  • angażować swoich pracowników do pracy,
  • koncentrować na kluczowych umiejętnościach biznesowych,
  • stawiać cele i zadania.

Jakie szkolenia dla menedżerów mamy w swojej ofercie? 

Celem tego warsztatu jest przekazanie wiedzy na temat mechanizmów procesu grupowego, czyli faz przez które przechodzi grupa oraz dostarczenie i przetrenowanie standardów radzenia sobie z nimi. Czyli umiejętności dostrzeżenia i spożytkowania tych tendencji w grupie, które stanowią potencjał do wykorzystania oraz zneutralizowania zachowań negatywnych i destrukcyjnych.

29-30 maja 2019

2900 zł. netto/os +23%VAT

Szkolenie prowadzone jest przez autorów książki „Psychologia szefa” – JERZEGO GUTA i WOJCIECHA HAMANA. Zajęcia te przeznaczone są dla szefów, którzy chcą budować odpowiedzialny i samodzielny zespół. Na szkolenie zapraszamy szefów, którzy posiadają już doświadczenie w kierowaniu zespołem, ale również tych młodych stażem oraz tych, co dopiero stali się szefami lub mają takie plany.

13-15 marca 2019 (komplet uczestników, lista rezerwowa)
22-24 maja 2019
3-5 lipca 2019
2-4 października 2019
27-29 listopada 2019

4500 zł. netto/os + 23% VAT

Zarezerwuj miejsce już teraz
Wykorzystaj 20 letnie doświadczenie naszej firmy w prowadzeniu szkoleń dla menedżerów, liderów i szkoleń dla handlowców. Szkolenia dla menedżerów prowadzone są przez trenerów, którzy przekazywaną wiedzę weryfikowali w praktyce, dzięki czemu rozwieją oni wszelkie dylematy i wątpliwości osób uczestniczących w kursie.
795481943
kontraktosh@kontraktosh.pl

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail